Ürünler

Hayır, eserlerimiz kısmında sadece telifi bize ait olan eserlerimiz var. Bunların dışında orijinal eserlerimiz ve diğer eserlerimiz satılma durumuna göre sürekli değiştiği için buraya koymuyoruz. Orijinal eserlerimizi görmek için Sufiyane mağazamıza uğrayabilir ya da telefon hattımızdan bizi arayarak elimizdeki eserler hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.

Evet! Esanslarımızın hepsi %100 doğal ve saftır. Hepsi kendine özgü geleneksel yöntemlerle elde edilir ve herhangi bir katkı maddesi, boya, alkol, paraben vb. eklenmeden sizlere sunulur.

Hocalarımıza danışarak hazırladığımız başlangıç seviyesi için uygun olan hat setlerimiz mevcut. samiden.com’dan ulaşabilirsiniz:

-Yeni Başlayanlar İçin Hat Sanatı Sülüs

Yeni Başlayanlar İçin Hat Sanatı Nesih

Usta işi tespihleri sipariş üzerine yaptırıyoruz bu yüzden istediğiniz böyle bir tespihse model ve malzeme seçimi için mağazamıza gelebilirsiniz. Diğer tespihlerden almak için samiden.com sitemizdeki tespihlere bakabilirsiniz.

Sufiyane mağazamızda sadece gelenekli sanat kitapları bulunmakta. Diğer kitaplara Hacıbayram ve Demet şubelerimizden ya da internet mağazamızdan bakabilirsiniz.

Sanat malzemeleri ve esanslarımızın satışını 2020 senesinde kurmuş olduğumuz samiden.com’dan yapıyoruz, sipariş için sitemize bakabilirsiniz.

Hizmetler

Tabii ki! Elinizdeki eserleri mağazamıza getirdiğiniz takdirde eserlere sizin seçtiğiniz ahşap çerçeveyi kendi atölyemizde yapabiliriz.

Hayır, kendi eserlerimizin çerçevelerinin hepsi el yapımı ahşaptandır. Size de uzun ömürlü ve kaliteli olması açısından ahşap çerçeve öneririz.

Eğer dekore edilmesini istediğiniz ev, oda, yurt, toplantı salonu vb. bir mekanınız varsa oranın dekorasyonuna göre arzu ettiğiniz şekilde eser seçiyor ve hazırlıyoruz.

Sergiler

Hayır, şu anda mevcut pandemi şartları sebebiyle sergi yapmıyoruz.

Kurslar

Şimdiye kadar hat kursu, ebru kursu, tezhip kursu ve ney üfleme kursu düzenledik. Şu anda pandemi sebebiyle devam eden kursumuz yok. Önümüzdeki zamanlarda yapacağımız kurslardan haberdar olabilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!